O firmie


Greek Trade Sp. z o.o., działająca w Polsce od 1992 r. jest jednym z liderów sprzedaży oraz produkcji towarów w branży spożywczej na rynku polskim i europejskim.

 

Odpowiadając na potrzeby Klientów, firma Greek Trade stale poszerza swój asortyment, dbając
o walory smakowe i zdrowotne produktów. Wysokie standardy jakości potwierdzają wdrożone systemy ISO 9001 oraz HACCP. Oprócz produkcji własnej, importujemy oraz dystrybuujemy na rynku krajowym produkty sprowadzane z ponad 40 państw świata.

 

Naszymi markami własnymi są:

 

    

 

Oferujemy również oryginalne greckie produkty w sprzedaży hurtowej.
Kliknij aby zobaczyć prezentację.


Prowadzimy sprzedaż na rynki zagraniczne na 4 kontynentach. Obsługujemy m.in. rynek:

 

· niemiecki
· szwedzki
· rosyjski
· grecki
· włoski
· maltański
· czeski
· słowacki

· węgierski
· słoweński
· ukraiński
· rumuński
· łotewski
· litewski
· estoński

· bułgarski
· białoruski
· mołdawski
· izraelski
· kazachski
· amerykański
· australijski.

 


Od 2011 roku nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma, udostępniając szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Na życzenie kontrahentów i klientów udostępniamy informacje rejestrowe, dane o osobach decyzyjnych oraz o uzyskanych osiągnięciach.

 

W 2016 r. Firma Greek Trade Sp. z o.o. po raz jedenasty została zdobywcą Gazeli Biznesu. Ranking ten przygotowywany corocznie przez Puls Biznesu i wywiadownię gospodarczą Coface Poland docenia najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie firmy. Pod uwagę brane są wyłączne dane finansowe przedsiębiorstw.


Produkcja i dystrybucja

 

Zakład Produkcyjny w Porszewicach k. Łodzi zmodernizowany 
w 2014 r., o powierzchni ponad 8000 m2 realizuje produkcję oraz paczkowanie pod markami, których właścicielem jest Greek Trade,
a także pod markami własnymi Odbiorców.

 
Centrum Logistyczne w Porszewicach koło Łodzi, usytuowane w centralnej Polsce, pozwala Odbiorcom na dogodny dojazd i szybki odbiór zamawianych produktów. 
 
Magazyn Owoców i Warzyw Świeżych w Krakowie - prowadzi zarówno sprzedaż całokontenerową oraz paletową.
Biuro Handlowe w Chinach - dla zapewnienia najlepszej jakości produktów importowanych z Azji, uruchomiliśmy Biuro Handlowe Greek Trade z siedzibą w Pekinie, delegując tam naszych doświadczonych pracowników. Głównym celem naszych działań  jest aktywne poszukiwanie producentów oraz monitorowanie jakości importowanych produktów. Obecność naszych polskich pracowników w Chinach pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość oferowanych towarów.
Biuro Handlowe w Hiszpanii - w celu zapewnienia najlepszych cen produktów importowanych z Półwyspu Iberyjskiego, kontroli jakości dostaw, ścisłej współpracy z hiszpańskimi, portugalskimi dostawcami w Hiszpanii uruchomione zostało Biuro Handlowe, gdzie pracują polscy przedstawiciele Greek Trade.

 

Przewaga nad konkurencją 

Greek Trade, dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu w sprzedaży i produkcji, zyskała pozycję jednego z liderów na rynku. Nasze główne atuty:

  • szeroka i stale rozbudowywana oferta sprzedaży oraz usług,
  • sprawnie zorganizowana dystrybucja, na terenie kraju i poza jego granicami,
  • wysoka jakość produkcji towarów pod markami własnymi i naszych Klientów,
  • detaliczne i hurtowe paczkowanie - zgodnie z oczekiwaniami Odbiorców,
  • przedstawicielstwa - w Hiszpanii i w Chinach - zapewniające najlepsze ceny i najwyższą jakość importowanych produktów.